İptal ve İade Şartları


Ürününüzü iade etmek isterseniz, ürün ambalajının bozulmamış, ürünün kullanılmamış ve etiketinin kopartılmamış olması gerekmektedir. Teslim aldığınız ürünü iade etmek isterseniz; 


- 444 99 99 numaralı telefondan Yurtiçi kargoyu arayarak adresinize çağırın. Ürünü ücretsiz olarak 14 gün içinde adresimize gönderin: 

 Alıcı Firma: SARMAŞIK GİYİM İNŞAAT GIDA ELEK. SAN. VE DIŞ TİC. A.Ş.

Yurtiçi Kargo İade Kodu: 796872822

Adres: Ehlibeyt Mah. 6.Sokak No:25-B Balgat Çankaya/ANKARA

- Ürün ve faturası elimize ulaştığında ödemeniz finans departmanımız tarafından 15 gün içerisinde iade edilecektir. 

 

- Abiye ürünlerde iade süresi 24 saattir.


- Yurtdışı siparişlerinde iade ve değişim kabul edilmez. Yurtdışına yapılan gönderilerde gümrük vergisi v.b. olası ek maliyetler alıcıya aittir. 


İade esnasında "Kargo Bedava". Ürünü bize geri gönderirken herhangi bir kargo ücreti ödemeyeceksiniz. Ücretsiz kargo, sadece Yurtiçi Kargo ile gönderildiği durumlarda geçerli olmaktadır. Ödemeli kargo ile herhangi bir kargo şirketinden gelen paketler kabul edilmeyerek Alıcıya geri gönderilecektir. 


Siparişlerim bölümünde, sipariş durumu "Kargoya verildi" olarak görünen siparişleriniz için iptal değil iade talebi gönderilmesi gerekmektedir. Bu durumda iletişim sayfasındaki formdan ilgili mesaj konusunu seçerek bize siparişinizi iptal etme sebebinizi ve iletişim bilgilerinizi içeren bir mesaj göndermeniz yeterli. 


İade ödemeleri 

Ürününüz, bize ulaştıktan sonra Müşteri Hizmetleri ekibimiz tarafından iade şartlarına uygunluğu kontrol edilir. İade şartlarına uygunsa iade ettiğiniz ürünün bedeli: 


Ödemeniz kredi kartı ile yapıldıysa, ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 15 gün içerisinde kredi kartınıza geri ödenir. Ödemesi, havale veya kapıda ödeme seçeneği ile yapılmış siparişler, ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 15 iş günü içerisinde banka hesabınıza nakit olarak iade edilir.