KIŞ GÜNLERİNDE İÇİNİZİ ISITACAK BİR PARÇA: PARKA

Kış ve sonbahar aylarının vazgeçilmez tamamlayıcı parçası olan parka ve parka çeşitleri sizi soğuk ve yağmurlu havalardan korumaya yardımcı olmakla birlikte çeşitli renk, boy ve birbirinden farklı dikim biçimleri ile de şıklığınızı ortaya koymanıza yardımcı olur. Içinize ne giymiş olursanız olun üstünüze alacağınız bir parka ile kombininiz bir anda şekil değiştrebilir. Beğenmediğiniz kombininiz aynada bir anda daha güzel ve daha şık bir kombin olarak görünecektir.
Tuğba, Venn ve Nihan markalarımızda bulunan parka modellerimiz sizlerle buluşmaya ve dolapalarınızda yer almaya hazır.

Parkanız Stilinizi Yansıtsın

Stil ve kişilik birbirinden etkilenerek ortaya çıkar. Giyiminizde genellikle kişiliğinizi yansıtırsınız. Buna  göre şekillenen stilinize uyan her türlü parkayı sitemizden bulabilirsiniz. Eğer klasik giyinen bir bayan iseniz belden kurdale, kumaş ya da ip ile bağlamalı çeşitlerimizi çekici bulabilirsiniz. Diğer yandan spor şık ya da spor giyinen bir stile sahip iseniz fermuarlı, bol ve içine giyeceğiniz yünlü kazaklarınız ile geçireceğiniz mutlu ve şık bir kış ayı sunuyoruz size.

Parka İle Hem Soğuk Havalardan Korunun Hem de Tarzınızı Yansıtın!

Parkaların içinde bulunan tüyler ve içerdiği %55 pamuk ile kendinizi soğuk kış aylarında daha güvende ve sıcak hissedeceksiniz. Çeşitli boy uzunlukları sayesinde bacaklarınızı sıcak tutmaya yarar. Kapüşonu ve kapüşon çevresinde bulunan tüyler ile sizi yağmur ve kardan korumaya elverişli bir üründür. Elllerinizi derin dikilmiş ceplerine sokarak kolayca ısınabilir ve eşyalarınızı içlerine koyabilirsiniz.

Kombinlerin Tamamlayıcısı: Parka

Kış aylarının sert geçmesi halinde seçeceğiniz mont seçimi önemlidir. Sizi rahat ettirecek ürünlerden birisi ise parkadır. Kış ve sonbahar aylarında giyeceğiniz koyu renkli kazaklar, gömlekler ve penyelerle onlara uyan renklerde giyeceğiniz kalın kumaşlı etek ya da pantolonların üstüne aldığınız parkalar ile kombininiz tamamlanmış olur. Artık dışarı çıkarken soğuktan korkmanıza gerek yok! Altına havaya uygun seçeceğiniz ayakkabılar postal, bot, topuklu bot ya da spor ayakkabı olabilir. Ama boyunuz kısa ise bot ya da topuklu bot giymenizde fayda olabilir.
 Spor giyim, pardesü , ceket ve kaban gibi daha birçok ürünümüze tugbavenn.com adlı sitemizden ulaşabilirsiniz.